Služby

Občianske stavby

Realizujeme široké spektrum občianskych a priemyselných stavieb ako supermarkety, reštaurácie, nemocničné a polyfunkčné zariadenia, ale aj netradičné stavby, ako je napríklad planetárium. Vyhliadková veža Tokaj, ktorú sme realizovali v roku 2015 získala dve ocenenia a nomináciu na hlavnú cenu v súťaži Stavba roka. Zúčastňujeme sa aj verejných obstarávaní, avšak prioritne sú našimi zákazníkmi súkromné osoby a firmy, ktoré nám zveria svoje projekty a pre ktorých vykonávame stavebné práce ako generálny dodávateľ. Práve táto forma prijatia zodpovednosti za stavbu ako celok, spolu s dlhoročnou históriou a spoľahlivosťou sú našou konkurenčnou výhodou.

Kontaktná osoba pre oblasť občianskych stavieb: Ing. Jaroslav Pčola - 0903 631 831


Obnova bytových domov

Revitalizácii budov sa venujeme už päťnásť rokov a to nielen po stránke technickej, ale aj administratívnej a vieme zákazníkovi pomôcť so všetkým, čo je treba vykonať od nápadu zatepliť budovu, až po jej kolaudáciu. Dokážeme vyhotoviť projektovú dokumentáciu, podať za Vás žiadosť o granty alebo úvery, zabezpečiť energetický certifikát, alebo navrhnúť zaujímavé farebné riešenie. Veľký dôraz je treba dať na fázu realizácie, ktorú vykonávajú pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami pod dohľadom projektového manažéra a majstrov špecializovaných na túto oblasť. Tak dokážeme zabezpečiť, že kedykoľvek má zákazník otázku alebo požiadavku, má s kým komunikovať a s kým sa poradiť. Lebo vieme, že každý balkón je iný, každý zákazník vyžaduje osobnú starostlivosť a každá stavba musí vydržať desaťročia.

Kontaktná osoba pre oblasť obnovy bytových domov: Ing. Jaroslav Pčola ml. - 0902 998 824


Rodinné domy

Rodinné domy na kľúč sú každodennou súčasťou zákazkovej náplne firmy bezmála 20 rokov. Našimi zákazníkmi sú ľudia, ktorí si potrpia na detail, vyžadujú čistú prácu, poriadok, osobnú starostlivosť a v neposlednom rade aj rýchle tempo výstavby. Zdokonalením riadenia procesu výstavby rodinného  domu sme v súčasnosti schopní štandardne veľký domček kompletne ukončiť a odovzdať do užívania za menej než  šesť mesiacov. Takéto tempo samozrejme vyžaduje aj pilnú prípravu, na ktorej pracuje projekčná zložka firmy Reinter a sekcia prípravy výroby. Bez problémov vedia upraviť zákazníkov projekt podľa jeho predstáv pred, ale aj počas výstavby, kedy je už stavba v rukách stavbyvedúceho a dozorujúceho projektového manažéra.

Kontaktná osoba pre oblasť rodinných domov: Ing. Adriana Simonová - 0902 998 821